- Aktualności -

21 lutego 2024

KKZ ze strategią ESG

Zmiany są potrzebne. Każda zmiana potrzebuje jednak liderów, którzy zainspirują i zachęcą do działania pozostałych. My, jako kancelaria, ale przede wszystkim przedsiębiorca, właśnie takimi liderami chcemy być. I mimo, że obowiązek raportowania ESG dotyczy na razie dużych przedsiębiorstw, przyjęliśmy „Strategię ESG Kancelarii Kopeć Zaborowski na lata 2023-2025”.

Chcemy pokazać, że potrzeby społeczeństwa i środowiska są dla nas ważne. W ramach założeń strategii, planujemy przede wszystkim tworzyć taką firmę, która realizuje swoje cele, misję i założenia w sposób zgodny z zasadami ESG.

W obszarze ekologii (E) do 2025 planujemy zmniejszyć ślad węglowy względem 2022 r., a OZE uczynić głównym źródłem energii w KKZ. Będziemy edukować i promować postawy ekologiczne wśród naszych pracowników i współpracowników.

Chcemy tworzyć zaangażowaną i odpowiedzialną społeczność KKZ (S). Zamierzamy doprowadzić do wzrostu zaangażowania i zadowolenia pracowników, a także dokonać rewizji wartości KKZ do połowy 2024 r. (wdrażanie inicjatyw well-beingowych i employer brandingowych).

Stawiamy na skuteczne zarządzanie (G). W związku z tym będziemy usprawniać procesy zarządzania w obszarze compliance. Startujemy również z raportowaniem ESG oraz wprowadzaniem standardów zarządzania ryzykiem w kancelarii.

Wszystkie etapy wprowadzanych przez nas zmian będziemy na bieżąco komunikować na naszej stronie www oraz mediach społecznościowych. Szczegółową strategię znajdziecie tutaj.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2024 wszystkie prawa zastrzeżone
Skip to content