- Nagrody i wyróżnienia -

KKZ znalazło się w zestawieniu „Najlepsza Kancelaria Polska 2022” magazynu „Forbes” otrzymując szczególe wyróżnienie, aż w 5 dziedzinach prawa: prawo karne, przestępczość białych kołnierzyków, prawo korporacyjne, pracy i prawo prasowe.
Od 2019 roku rokrocznie Kancelaria jest wyróżniana w prestiżowym międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI), prezentującym czołowe kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie. W 2022 roku znalazła się na drugim poziomie (tier).
Kancelaria Kopeć Zaborowski dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Benchmark Litigation Europe. Jest to ranking przedstawiający najlepsze kancelarie na świecie specjalizujące i wyróżniające się w prowadzeniu sporów sądowych.
Kancelaria dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe. W 2018 roku Kancelaria znalazła się w gronie finalistów konkursu w kategorii Law firm of the year: Poland.
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w międzynarodowym prestiżowym rankingu The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie oraz w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A. W 2022 r. zdobyła wyróżnienie w kategorii "white collar crime".
Wyróżnienie w międzynarodowym, jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie, Chambers Europe Awards 2021 w kategorii FinTech dla Szefa Praktyki Prawa Finansowego i Nowych Technologii KKZ.
Od 2019 r. Partner Zarządzający Maciej Zaborowski wraz z kancelarią są rekomendowani jako eksperci (w tym w 2021 i 2022 r. jako liderzy w Polsce) w dziedzinach: „Prawo karne dla biznesu” oraz „Media i telekomunikacja” (wcześniej: Technologie, media, telekomunikacja).
Dwukrotnie w 2020 i 2022 roku Partner Zarządzający Maciej Zaborowski, jako jeden z nielicznych adwokatów, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce przygotowanym przez dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej.
W 2022 r. KKZ za swoją dotychczasową działalność pro bono na rzecz wielu organizacji społecznych otrzymało od dziennika „Rzeczpospolita” prestiżową nagrodę „Kancelaria Pro Bono”.
Kancelaria Kopeć Zaborowski znalazła się w 2021 r. w gronie finalistów konkursu „Przedsiębiorca Roku 2020 r.” organizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Sukces odnieśliśmy w najbardziej prestiżowej kategorii „Master of Business”.
Partner Zarządzający Kancelarii Maciej Zaborowski znalazł się w zaszczytnym gronie finalistów konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych.
W 2020 i 2021 roku Kancelaria Kopeć Zaborowski została wyróżniona w rankingu „Gazele Biznesu” i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że dana firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna w swojej działalności.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone