- Nagrody i wyróżnienia -

Wyróżnienie w międzynarodowym, jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie, Chambers Europe Awards 2021 w kategorii FinTech dla r.pr. Artura Granickiego – Szefa Praktyki Prawa Finansowego i Nowych Technologii KKZ.
Kancelaria Kopeć Zaborowski znalazła się w 2021 r. w gronie finalistów konkursu „Przedsiębiorca Roku 2020 r.” organizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Sukces odnieśliśmy w najbardziej prestiżowej kategorii „Master of Business”.
W 2020 r. Partner Zarządzający Maciej Zaborowski, jako jeden z 5 adwokatów, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce przygotowanym przez dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej.
Kancelaria dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe. W 2018 roku Kancelaria znalazła się w gronie finalistów konkursu w kategorii Law firm of the year: Poland.
Trzy lata z rzędu, w 2019, 2020 i 2021, Kancelaria znalazła się w prestiżowym międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI), prezentującym czołowe kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie.
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w międzynarodowym prestiżowym rankingu The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie oraz w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A.
Kancelaria Kopeć Zaborowski dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Benchmark Litigation Europe. Jest to ranking przedstawiający najlepsze kancelarie na świecie specjalizujące i wyróżniające się w prowadzeniu sporów sądowych.
Partner Zarządzający Kancelarii Maciej Zaborowski znalazł się w zaszczytnym gronie finalistów konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych.
Trzy razy z rzędu, w 2019, 2020 i 2021 r. Partner Zarządzający Maciej Zaborowski wraz z kancelarią byli rekomendowani jako eksperci (w tym w 2021 r. jako liderzy w Polsce) w dziedzinach: „Prawo karne dla biznesu” oraz „Media i telekomunikacja” (wcześniej: Technologie, media, telekomunikacja).
W 2020 roku Kancelaria Kopeć Zaborowski została wyróżniona w rankingu „Gazele Biznesu” i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że dana firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna w swojej działalności.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2021 wszystkie prawa zastrzeżone