- Nagrody i wyróżnienia -

KKZ znalazło się w zestawieniu „Najlepsza Kancelaria Polska 2022” magazynu „Forbes” otrzymując szczególe wyróżnienie, aż w 5 dziedzinach prawa: prawo karne, przestępczość białych kołnierzyków, prawo korporacyjne, pracy i prawo prasowe.
Od 2019 roku rokrocznie Kancelaria jest wyróżniana w prestiżowym międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI), prezentującym czołowe kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie. W 2022 roku znalazła się na drugim poziomie (tier).
Kancelaria Kopeć Zaborowski dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Benchmark Litigation Europe. Jest to ranking przedstawiający najlepsze kancelarie na świecie specjalizujące i wyróżniające się w prowadzeniu sporów sądowych.
Kancelaria dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe. W 2018 roku Kancelaria znalazła się w gronie finalistów konkursu w kategorii Law firm of the year: Poland.
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w międzynarodowym prestiżowym rankingu The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie oraz w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A. W 2022 r. zdobyła wyróżnienie w kategorii "white collar crime".
Wyróżnienie w międzynarodowym, jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie, Chambers Europe Awards 2021 w kategorii FinTech dla Szefa Praktyki Prawa Finansowego i Nowych Technologii KKZ.
Dwukrotnie w 2020 i 2022 roku Partner Zarządzający Maciej Zaborowski, jako jeden z nielicznych adwokatów, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce przygotowanym przez dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej.
Kancelaria Kopeć Zaborowski znalazła się w 2021 r. w gronie finalistów konkursu „Przedsiębiorca Roku 2020 r.” organizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Sukces odnieśliśmy w najbardziej prestiżowej kategorii „Master of Business”.
Partner Zarządzający Kancelarii Maciej Zaborowski znalazł się w zaszczytnym gronie finalistów konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych.
Od 2019 r. Partner Zarządzający Maciej Zaborowski wraz z kancelarią są rekomendowani jako eksperci (w tym w 2021 i 2022 r. jako liderzy w Polsce) w dziedzinach: „Prawo karne dla biznesu” oraz „Media i telekomunikacja” (wcześniej: Technologie, media, telekomunikacja).
W 2020 i 2021 roku Kancelaria Kopeć Zaborowski została wyróżniona w rankingu „Gazele Biznesu” i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że dana firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna w swojej działalności.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone