- Nagrody i wyróżnienia -

KKZ znalazło się w zestawieniu „Najlepsze Kancelarie Polska” magazynu „Forbes” w 2022 i 2023 r. otrzymując szczególe wyróżnienie, aż w 7 dziedzinach prawa: prawo karne, przestępczość białych kołnierzyków, prawo korporacyjne, pracy, rodzinne, TMT i roztrzyganie sporów handlowych.
Od 2019 roku rokrocznie Kancelaria jest wyróżniana w prestiżowym międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI), prezentującym czołowe kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie. W 2024 roku znalazła się na ponownie drugim poziomie (tier).
Kancelaria Kopeć Zaborowski dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Benchmark Litigation Europe. Jest to ranking przedstawiający najlepsze kancelarie na świecie specjalizujące i wyróżniające się w prowadzeniu sporów sądowych.
W 2023 roku adw. Maciej Zaborowski znalazł się na liście jednego z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych rankingów branżowych „Who is who Legal”, jako lider w kategorii Business Crime Defence: Individuals.
W 2023 r. Kancelaria kolejny raz znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe i Law firm of the year: Central Europe, oraz Inicjatywa Pro Bono. W 2022 r. w kategorii Law firm of the year: Central Europe otrzymała szczególne wyróżnienie "highly commended".
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w międzynarodowym prestiżowym rankingu The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie oraz w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A. W 2024 r. zdobyła ponowne wyróżnienie w kategorii prawo pracy oraz w kategorii “White-collar crime”.
Wyróżnienie w międzynarodowym, jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie, Chambers Europe Awards 2021 w kategorii FinTech dla Szefa Praktyki Prawa Finansowego i Nowych Technologii KKZ.
Kancelaria Kopeć Zaborowski oraz Partner Zarządzający adw. Maciej Zaborowski od 2019 roku są rekomendowani jako eksperci (w tym przez ostatnie 3 lata jako liderzy w Polsce) w dziedzinach: „Prawo karne dla biznesu” oraz „Media i telekomunikacja” (wcześniej: Technologie, media, telekomunikacja). W 2024 r. kancelaria została wskazana jako wiodąca w kategoriach „Prawo karne dla biznesu”, „Prawo pracy” i „TMT (Informatyka, media i telekomunikacja)”, a Partnerzy Zarządzający – M. Kopeć i M. Zaborowski jako liderzy we wszystkich trzech kategoriach.
Trzykrotnie w 2020, 2022 i 2023 roku Partner Zarządzający Maciej Zaborowski, jako jeden z nielicznych adwokatów, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce przygotowanym przez dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej.
W 2022 r. KKZ za swoją dotychczasową działalność pro bono na rzecz wielu organizacji społecznych otrzymało od dziennika „Rzeczpospolita” prestiżową nagrodę „Kancelaria Pro Bono”.
Kancelaria Kopeć Zaborowski znalazła się w 2021 r. w gronie finalistów konkursu „Przedsiębiorca Roku 2020 r.” organizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Sukces odnieśliśmy w najbardziej prestiżowej kategorii „Master of Business”.
Partner Zarządzający Kancelarii Maciej Zaborowski znalazł się w zaszczytnym gronie finalistów konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych.
Od 2020 roku Kancelaria Kopeć Zaborowski jest wyróżniana w rankingu „Gazele Biznesu” i znajduje się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Obecność w rankingu oznacza, że dana firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna w swojej działalności.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2024 wszystkie prawa zastrzeżone
Skip to content