- Nagrody i wyróżnienia -

W 2019 roku Kancelaria znalazła się w międzynarodowym prestiżowym rankingu The LEGAL 500 – wśród pięciuset najlepszych kancelarii na świecie oraz w czołówce polskich kancelarii w kategorii Commercial, Corporate and M&A.
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER, w kategorii: European specialist law firm of the year: Europe. W 2018 roku Kancelaria znalazła się w gronie finalistów konkursu w kategorii Law firm of the year: Poland.
W 2019 r. Kancelaria oraz Partner Zarządzający Maciej Zaborowski zostali rekomendowani w rankingu dziennika Rzeczpospolita jako eksperci w dziedzinach Prawo karne dla biznesu oraz Technologie, media, telekomunikacja.
Partner Zarządzający Kancelarii Maciej Zaborowski znalazł się w zaszczytnym gronie finalistów konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych.
W 2019 roku Kancelaria znalazła się w prestiżowym międzynarodowym rankingu branżowym Media Law International (MLI), prezentującym czołowe kancelarie zajmujące się prawem mediów z 56 jurysdykcji na świecie.
Nota Prawna Polityka prywatności © 2018 wszystkie prawa zastrzeżone