- Aktualności -

29 czerwca 2022

KKZ liderem wśród liderów

W „Rzeczpospolitej” ukazał się artykuł „Trzy kancelarie liderami wśród liderów” podsumowujący jubileuszową 20 edycję rankingu kancelarii prawniczych. W publikacji Kancelaria Kopeć Zaborowski została wskazana jako jedna z najliczniej nagrodzonych kancelarii.

KKZ zostało liderem w dwóch kategoriach: Media i telekomunikacja oraz Prawo karne dla biznesu. Dodatkowo liderem tych dwóch dziedzin został adw. Maciej Zaborowski, Partner Zarządzający KKZ. Tym samym w rekomendacjach jakościowych zdobyliśmy aż 4 nagrody, a w czasie gali odebraliśmy też 5 nagrodę dla Kancelarii Pro Bono.

To dla nas niezwykłe wyróżnienie. Prawo karne dla biznesu jak i sprawy z obszaru prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych to dwie kluczowe dziedziny, które konsekwentnie rozwijamy od początku naszej działalności. Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu prawa karnego łączone ze znajomością prawa mediów pozwalają nam na kompleksowe podejście do wielu spraw i szybką reakcję na sytuacje kryzysowe.

Wśród pozostałych wskazanych kancelarii znalazł się Dentos, który w rankingu został wyróżniony aż 7 nagrodami oraz kancelaria Maruta Wachta, która zajęła pierwsze miejsce, jako najliczniej nagrodzona, aż z 8 nagrodami.

Gratulujemy!

Artykuł „Lider wśród liderów”

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone