- Aktualności -

21 kwietnia 2022

KKZ członkiem sieci pracodawców „Pracuję i wychowuję”

Kancelaria Kopeć Zaborowski została członkiem sieci pracodawców, stworzonej w ramach projektu „Pracuję i wychowuję”. Wczoraj tj. 20 kwietnia 2022 r. odbyło się inauguracyjne spotkanie firm - członków sieci "Pracuję i wychowuje".

Sieć zrzesza przedsiębiorstwa, które chcą zapewnić swoim pracownikom – rodzicom, jak najdogodniejsze warunki pracy oraz rozwoju. Inicjatywa ma na celu przede wszystkim promowanie kultury korporacyjnej odpowiedzialności rodzinnej biznesu (CFR), a także wspieranie firm w tworzeniu programów realizujących Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG).

Jako Kancelaria, która nie tylko specjalizuje się w prawie pracy, ale zatrudnia wielu rodziców, widzimy jakie wyzwania często stają przed osobami, które łączą pracę z wychowaniem dzieci. Poprzez dołączenie do sieci firm „Pracuję i Wychowuję”, chcemy podejmować działania, które pozwolą na łączenie pracy z rolą rodzica.

W ramach projektu „Pracuję i wychowuję” nasi prawnicy pro bono udzielają bezpłatnych porad pracującym rodzicom za pomocą specjalnej infolinii (więcej na ten temat tutaj).

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone