- Aktualności -

22 kwietnia 2022

Szkolenie o nowelizacji KSH

19 kwietnia br. Kancelaria Kopeć Zaborowski zorganizowała ekskluzywne szkolenie zamknięte „Grupy Kapitałowe i Rady Nadzorcze po nowelizacji KSH?”. Udział w szkoleniu wzięli klienci kancelarii KKZ.

Celem szkolenia było zapoznanie klientów ze zmianami jakie wprowadzono w KSH, w związku z jego nowelizacją. Uczestnicy mieli zyskać wiedzę w zakresie materii dotyczących funkcjonowania ich spółek.

Podczas szkolenia wystąpiło czworo prelegentów z Działu prawa dla Biznesu: r.pr. Joanna Chmielińska, Szef Działu Prawa dla Biznesu, r.pr. Justyna Nawrot, apl. adw. Karolina Sokołowska, apl. adw. Maciej Wierzchowiec. Każdy z ekspertów przedstawił kolejno, w ramach szczegółowych prezentacji zagadnienia związane tworzeniem i funkcjonowaniem grupy spółek, wiążącymi poleceniami w grupie spółek oraz z konkretyzacją zadań Rady Nadzorczej. Prelegenci zadbali o to, aby przedstawić najważniejsze zmiany w sposób jasny i konkretny, opierając się na praktycznych przykładach.

Parząc na frekwencję oraz zaangażowanie Klientów KKZ, na pewno nie było to ostatnie szkolenie w ramach cyklu „Akademia KKZ”.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone