- Aktualności -

20 kwietnia 2022

Adw. Paweł Sawicki w „Rzeczpospolitej”

Adwokat Paweł Sawicki, Szef Działu Prawa Karnego i Compliance udzielił wywiadu red. Agacie Łukaszewicz z dziennika „Rzeczpospolita”, w którym odpowiada na kluczowe pytania, związane ze zmianami na rynku prawnym, w tym o rozwoju compliance i prawa karnego gospodarczego. Wyjaśnia dlaczego tak istotnym jest, aby prawnicy jeszcze podczas aplikacji uczyli się pracy zespołowej. Podkreśla, że prawo jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną, która poddawana jest nieustannym zmianom. Zwraca uwagę na to, że prawnicy, powinni nieustannie się uczyć i zdobywać wiedzę w nowych obszarach.

Adw. Paweł Sawicki od lutego br. jest ważnym członkiem zespołu kancelarii. Jego wiedza i bogate doświadczenie pozwala na rozwój firmy i całego zespołu karnistów, zwłaszcza w zakresie tak istotnego w ostatnim czasie compliance. Paweł Sawicki w przemyślany sposób rozbudowuje swój Dział, pozostając w stałej współpracy z mec. Maciejem Zaborowskim, Partnerem Zarządzającym w KKZ.

Adw. Paweł Sawicki to bez wątpienia ekspert w swojej dziedzinie, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wywiadem.

Artykuł "By być dobrym prawnikiem stale trzeba się dokształcać"

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone