- Aktualności -

16 marca 2020

#jesteśmygotowi czyli KKZ w czasie koronawirusa

W związku z ogłoszeniem w dniu 13 marca 2020 r. przez Prezesa Rady Ministrów, pana Mateusza Morawieckiego, stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o naszych Klientów i Pracowników, podjęliśmy liczna działania pozwalające na sprawne funkcjonowanie naszej kancelarii przy zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa.

  1. Poinformowaliśmy Pracowników o podstawowych zasadach higieny i zapewniliśmy nieograniczony dostęp do środków dezynfekcyjnych.
  2. Zorganizowaliśmy pracę Zespołu, tak aby nadal zapewnić Państwu wysoką jakoś naszych usług.
  3. Nasze Zespół działa w pełnym składzie i jest gotowy do przyjmowania nowych zleceń. Nie zawieszamy pracy!
  4. Zabezpieczenie dokumentów i wszelkich danych wrażliwych jest dla nas od zawsze priorytetem. Od dawna korzystamy z najnowszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji. Zapewniamy bezpieczeństwo informacyjne naszym Klientom!
  5. Wszystkie sprawy, w których związani jesteśmy terminami sądowymi są przez nas na bieżąco monitorowane a wszystkie pisma są wysyłanie bez zakłóceń.
  6. Na tę chwilę Sądy zawiesiły swoją działalność, a urzędy pocztowe ją ograniczyły, na razie do 6 godzin dziennie. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy dostosowywać naszą działalność do zmieniających się warunków.

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom, Pracownikom życzymy przede wszystkim zdrowia, spokoju i odpowiedzialności za siebie i za innych.

#jesteśmygotowi

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone