- Aktualności -

13 marca 2020

I Polski Kongres Prawa Pracy z udziałem mec. Marty Kopeć

W dniach 11 – 13 marca, w Warszawie, odbył się I Polski Kongres Prawa Pracy. W czasie trwającej 3 dni konferencji przedstawiono regulacje prawne i ich wpływ na funkcjonowanie polskich pracodawców.

Celem wydarzenia było też poruszenie najistotniejszych zagadnień z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi i ich oddziaływania na efektywne zarządzanie firmą. Omawiano również dynamiczną sytuację na rynku pracy i gotowość przedsiębiorców do zmian, nie tylko inicjowanych przez  regulatorów, ale głównie, jak nie przede wszystkim, wynikających z oczekiwań pracowników. Nie zabrakło też tematu związanego z rozprzestrzeniającym się w ostatnich dniach w Polsce wirusem COVID-19 – co w takiej kryzysowej sytuacji może zrobić pracodawca i jak ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się epidemii.

Konferencję, swoją merytoryczną wiedzą, wsparła r.pr. Marta Kopeć, Partner Zarządzający Kancelarią Kopeć Zaborowski, ekspert prawa pracy. W swoim wystąpieniu „Wypowiedzenie umowy o pracę – przyczyny leżące po stronie pracownika” omówiła formalne aspekty wypowiedzenia o pracę, przybliżyła elementy dobrze skonstruowanego wypowiedzenia umowy, a także przedstawiła przykłady zachowań pracowników, które mogą kwalifikować się do rozwiązania umowy o prace z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Szczegóły: https://konferencje.mustreadmedia.pl/konferencja-pp/

Fot. Marta Ząbkowska

Mec. Marta Kopeć

Mec. Marta Kopeć

Mec. Marta Kopeć

Mec. Marta Kopeć

Mec. Marta Kopeć

Mec. Marta Kopeć

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone