- Aktualności -

1 sierpnia 2022

Zmiany i awanse w KKZ

Od 1 sierpnia 2022 r. do zespołu Kancelarii Kopeć Zaborowski dołącza r.pr. Zuzanna Szmelter. Obejmie ona stanowisko Szefa Działu Prawa Cywilnego i Postępowań Spornych, zastępując dotychczasowego szefa – adw. Huberta Kubika.

Zuzanna Szmelter posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów gospodarczych i cywilnych. Przez ostatnie 6 lat kierowała zespołem radców prawnych zajmujących się postępowaniami spornymi w jednej z największych firm inwestycyjno-budowlanych w Polsce - Budimex S.A. Odpowiadała tam za koordynację prac zespołu i prowadzenie sporów sądowych. Wcześniej przez ponad 11 lat była związana z kancelarią Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak, gdzie zajmowała się prowadzeniem spornych postępowań sądowych, sądowo-administracyjnych, administracyjnych, arbitrażowych i innych.

W KKZ będzie kierowała ponad 15 osobowym zespołem specjalistów z obszaru prawa cywilnego, prawa administracyjnego, gospodarczego, prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych.

Dotychczasowy Szef Działu Prawa Cywilnego i Postępowań Spornych – adw. Hubert Kubik awansuje na stanowisko Of Counsel. Będzie odpowiadał za utrzymanie relacji z kluczowymi klientami KKZ, a także doradzał w przygotowywaniu strategii procesowej najważniejszych spraw prowadzonych przez kancelarię.

Mec. Hubertowi Kubikowi życzymy powodzenia w nowej roli i dziękujemy za ponadprzeciętne zaangażowanie i ciężką pracę. To między innymi one spowodowały, że tak dynamicznie i z takimi sukcesami rozwinęła się praktyka prawa mediów i ochrony dóbr osobistych w KKZ. Od kilku lat jesteśmy wyróżniani w rankingu Media Law International (MLI), obecnie znajdujemy się na Tier 2. Zostaliśmy już dwukrotnie wyróżnieni jako liderzy w obszarze „Media i telekomunikacja” przez dziennik „Rzeczpospolita”.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone