- Aktualności -

22 czerwca 2022

KKZ i adw. M. Zaborowski kolejny raz liderami wg „Rzeczpospolitej”

Adw. Maciej Zaborowski wraz z KKZ już kolejny rok z rzędu zostali nagrodzeni w „Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022” organizowanym przez „Rzeczpospolitą”. Adwokat Maciej Zaborowski, Partner Zarządzający KKZ, został wskazany jako lider, a kancelaria Kopeć Zaborowski jako wiodąca w dwóch kategoriach – Prawo karne dla biznesu oraz Media i telekomunikacja.

W tym roku dodatkowo jako prawnicy rekomendowani w powyższych dziedzinach wskazani zostali także nasi dwaj Szefowie Działów: mec. Hubert Kubik i mec. Paweł Sawicki. Wyniki przedstawiono podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 czerwca br. w Muzeum Polin.  

Ponadto, w tym roku po raz pierwszy uhonorowano nas wyjątkową nagrodą w kategorii „Kancelaria Pro Bono”. To dla nas ważne, ponieważ staramy się wychodzić poza sferę działań stricte prawniczych i nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Kolejny sukces naszej kancelarii to awans w ogólnopolskim rankingu, aż o 19 pozycji w stosunku do poprzedniego roku. Aktualnie zajmujemy 37 miejsce w Polsce pod względem wielkości kancelarii.

Zawsze staramy się dawać z siebie 100% ku zadowoleniu naszych klientów i naszemu własnemu. Cieszy nas, że nasze starania przynoszą widoczne efekty w postaci prestiżowych nagród i wyróżnień. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych osiągnięć: Nagrody i wyróżnienia - KKZ - Kancelaria Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Więcej informacji: https://rankingkancelarii.rp.pl/

Nagrodzeni w "20 Rankingu Kancelarii Prawniczych", uroczysta gala, 21 czerwca br., Muzeum Polin

Adw. Maciej Zaborowski i KKZ liderami "20 Rankingu Kancelarii Prawniczych" w kategorii "Prawo karne dla biznesu" i "Media i telekomunikacja"

Prof. Brunon Hołyst i adw. Maciej Zaborowski w czasie wręcznia wyróżnienia "Kancelaria Pro Bono"

Adw. Maciej Zaborowski z nagrodą "Kancelaria Pro Bono"

Adw. Maciej Zaborowski w czasie 20-tej, jubileuszowej Gali "Rankingu Kancelarii Prawniczych"

Adw. Maciej Zaborowski i KKZ liderami "20 Rankingu Kancelarii Prawniczych" w kategorii "Prawo karne dla biznesu" i "Media i telekomunikacja"

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone