- Aktualności -

2 lutego 2022

Kolejna transakcji M&A na koncie KKZ

Prawnicy z Działu Prawa dla Biznesu Kancelarii Kopeć Zaborowski nie zwalniają tempa! Do kolejnego sukcesu KKZ można już oficjalnie zaliczyć doradztwo spółce Solutions 30 Holding sp. z o.o., należącej do grupy kapitałowej spółki Solutions 30 SE, w transakcji nabycia 100% udziałów w spółce Sirtel sp. z o.o.  Najnowszy nabytek Grupy Solutions to spółka, która już ponad 25 lat świadczy usługi na rzecz dostawców usług telekomunikacyjnych oraz właścicieli infrastruktury telekomunikacyjnej. Wartość transakcji to ok. 6 milionów zł.

Zespół prawników kierowany przez r .pr. Joannę Chmielińską (dawniej Czekaj) doradzał kupującemu na każdym etapie przygotowania i przeprowadzenia opisywanej transakcji, począwszy od badania due diligence nabywanej spółki. Następnie prawnicy KKZ wspierali Klienta w wielomiesięcznych negocjacjach ze sprzedającym i podczas podpisywania dokumentacji transakcyjnej.

To już kolejna akwizycja Grupy Solutions w Polsce, przy której doradzała kancelaria KKZ. Jesteśmy wdzięczni Grupie Solutions za obdarzenie nas tak ogromnym zaufaniem.

W skład zespołu negocjacyjnego, wspierającego prawnie Solutions 30 weszli r.pr. Justyna Nawrot oraz apl. adw. Maciej Wierzchowiec.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone