- Aktualności -

11 maja 2018

Szukamy Prawnika / Prawniczki do Działu Prawa Pracy

Kancelaria adwokacko - radcowska Kopeć & Zaborowski (KKZ)
z siedzibą w centrum Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko
Prawnika / Prawniczki do Działu Prawa Pracy.
Jeśli jesteś samodzielny/samodzielna i masz przynajmniej
dwuletnie doświadczenie z zakresu Prawa Pracy
dołącz do Zespołu KKZ.

Kopeć & Zaborowski (KKZ) jest jedną z wiodących firm na polskim
rynku prawniczym, która specjalizuje się w sprawach z zakresu
prawa karnego, gospodarczego, prasowego,
ochrony dóbr osobistych i prawa pracy.

W styczniu 2018 roku kancelaria znalazła się w gronie finalistów
prestiżowego konkursu „The Lawyer European Awards 2018”
organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn „THE LAWYER”
w kategorii Law firm of the year: Poland.

Do zadań osoby  na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • Bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii w zakresie prawa pracy,
    w tym świadczenie usług doradczych oraz współpraca
    z innymi działami kancelarii;
  • Sporządzanie analiz i opinii prawnych z zakresu prawa pracy
    i ubezpieczeń społecznych;
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy,
    w szczególności wzorów umów, regulaminów, procedur, oświadczeń;
  • Wsparcie prawne dla klientów kancelarii przy kontrolach m.in. ZUS;
  • Reprezentowanie klientów kancelarii w negocjacjach,
    sporach zbiorowych ze związkami zawodowymi;
  • Reprezentowanie klientów kancelarii przed sądami powszechnymi
    w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    w tym prowadzenie całych procesów z zakresu prawa pracy;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Monitoring zmian w przepisach z zakresu
    prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Od osób aplikujących obowiązkowo oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego;
  • co najmniej statusu aplikanta (tytuł adwokata
    lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem);
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia w sprawach
    z zakresu prawa pracy;
  • znajomości języka angielskiego
    na poziomie co najmniej B2.

Ponadto podczas rozmowy kwalifikacyjnej
lub przed w formie zdalnego
zadania case study będziemy weryfikować:

  • bardzo dobrą znajomość prawa pracy;
  • zdolności do samodzielnej pracy i samodzielnego
    podejmowania decyzji;
  • umiejętność formułowania myśli w krótki
    i konkretny sposób oraz w formie dostosowanej do adresata;
  • systematyczność, terminowość oraz umiejętności
    sprawnego organizowania czasu pracy;
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klienta
    wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji;
  • wysoką kulturę osobistą, wysoko rozwinięte umiejętności
    komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
    i rozwiązywania problemów;
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie;
  • znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • stabilne środowisko pracy oraz dobrą atmosferę pracy;
  • Dbałość o work-life balance, w tym elastyczne godziny pracy,
    zrozumienie dla potrzeb życia prywatnego;
  • możliwość awansu na Szefa Praktyki Prawa Pracy,
    w tym zarządzanie zespołem;
  • umowę o pracę lub umowę o współpracę;
  • pracę w centrum Warszawy.

Proces rekrutacji:

I etap – wstępna selekcja CV pod kątem spełnienia wymogów formalnych
– nie informujemy osób, które się nie zakwalifikowały.

II etap – do wybranych osób, które przeszły selekcję CV zostaną przesłane
zadania w formie case study do rozwiązania – wszystkie osoby,
które będą brały udział w tym etapie zostaną powiadomione
o wynikach.

III etap – rozmowy kwalifikacyjne - do tego etapu zostaną zaproszone osoby,
które osiągną co najmniej 60% punktów z etapu II – po tym etapie nastąpi
wybór kandydata – wszystkie osoby zostaną powiadomione o wynikach.
Życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
(wraz ze stosownym zapisem dot. przetwarzania danych osobowych)
na adres e-mailowy: rekrutacja@kkz.com.pl
wpisując w tytule wiadomości: „Prawnik / Prawniczka do Działu Prawa Pracy".