- Aktualności -

7 sierpnia 2023

KKZ partnerem Polsko-Włoskiej Izby Gospodarczej

KKZ jest firmą prawniczą, która jest otwarta na różnego typu współprace o charakterze międzynarodowym, szczególnie w ostatnim czasie – czytaj „KKZ we współpracy z Ambasadą Włoch” – KKZ we współpracy z Ambasadą Włoch - KKZ - Kancelaria Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni . Przed nami kolejne możliwości, które otwierają się w ramach zacieśnienia współpracy z Polsko-Włoską Izbą Gospodarczą.

W ramach tej inicjatywy nasi prawnicy będą wspierać prawnie włoskich przedsiębiorców działających w Polsce oraz chcących inwestować w kolejne przedsięwzięcia w naszym kraju. Nie zabraknie też wsparcia dla polskich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani podbiciem Włoch swoimi produktami czy usługami. W skład tej pomocy będą wchodzić porady, analiza dokumentów, przygotowywanie umów oraz wszelkie inne formy działań prawnych, ważnych dla przedsiębiorców. Nie zabraknie też ciekawych opracowań, a także dzielenia się wiedzą w czasie webinarów, szkoleń czy warsztatów.

Głównym celem działania Polsko-Włoskiej Izby Gospodarczej jest wsparcie i kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarki zarówno włoskiej jak i polskiej.

Jesteśmy przekonani, że razem zrealizujemy wiele ciekawych przedsięwzięć.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2024 wszystkie prawa zastrzeżone
Skip to content