- Aktualności -

13 maja 2022

Nowy strategiczny partner KKZ

Kancelaria Kopeć Zaborowski ma nowego, strategicznego partnera. Nawiązaliśmy stałą współpracę z kancelarią podatkową KBiW tax Nowicka i Wspólnicy.

Jako KKZ staramy się zapewniać naszym klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Stawiamy i budujemy na tym, co nas wyróżnia i w tym chcemy być najlepsi. Jednocześnie uważamy, że nie trzeba być ekspertem w każdej dziedzinie. Tam gdzie jest szansa na udaną, efektywną współpracę, podejmujemy ją. Wierzymy, że kooperacja ze stabilnym partnerem może przynieść wiele korzyści, przede wszystkim dla naszych klientów, ale też pozwolić partnerom na wzajemną wymianę doświadczeń, inspiracje i rozwój.

Od maja naszym partnerem strategicznym stała się firma KBiW tax Nowicka i Wspólnicy. KBiW to doświadczeni doradcy podatkowi, którzy posiadają bogate doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie m.in. doradztwa w procesach reorganizacji struktur grupowych, obsługi postępowań i kontroli skarbowych, doradztwa przedsiębiorcom korzystającym z podatkowych zwolnień strefowych.
Wierzymy, że będzie to współpraca satysfakcjonująca obie strony, która pozwoli na jeszcze lepszą jakość obsługi klientów KKZ.

Więcej informacji o naszym partnerze znajdziecie tutaj.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone