- Aktualności -

31 marca 2022

KKZ wśród 100 najlepszych kancelarii

Kancelaria Kopeć Zaborowski znalazła się na liście „NAJLEPSZYCH KANCELARII POLSKA 2022” w opublikowanym właśnie przez magazyn „FORBES” zestawieniu, zdobywając szczególne wyróżnienie aż w 5 dziedzinach prawa: prawo karne, prawo korporacyjne, prawo pracy, technologia, media, telekomunikacja (TMT) oraz przestępczość białych kołnierzyków.

Lista „NAJLEPSZYCH KANCELARII POLSKA 2022 – POLAND`S BEST LAW FIRM`s 2022” powstała w oparciu o rekomendacje oddane przez prawników oraz klientów w 24 dziedzinach prawa biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług prawnych i obsługi. Do badania zaproszono ponad 15 tys. ekspertów.

Kancelarie, które znalazły się na liście zostały wyróżnione na podstawie liczby otrzymanych rekomendacji w dziedzinach prawa, w których się specjalizują. Jak podkreślają twórcy zestawienia widać po nim jak istotna jest specjalizacja danej kancelarii. „Budowanie przewagi konkurencyjnej na zatłoczonym rynku polega na oferowaniu jakości, która doceniana jest przez klientów, ale i inne kancelarie”.

Wyróżnienie KKZ aż w 5 kluczowych dla niej obszarach pokazuje, że stawianie na jakość obsługi klienta, a tym samym wyróżnianie się w określonych, ważnych z punktu budowania pozycji -  obszarach, to dobra droga, by być najlepszym.

Więcej informacji - tutaj.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone