- Aktualności -

20 października 2021

KKZ wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z.Religi

15 października 2021 r., w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”. R. pr. Marta Kopeć, Partner Zarządzający Kancelarią Kopeć Zaborowski na zaproszenie redakcji magazynu „Businesswoman&life” udzieliła wywiadu do książki. 

Książka „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca” zawiera historię 50 osób ze świata biznesu i nie tylko, które dzięki pasji, energii i zaangażowaniu odniosły sukces. Publikacja ma w szczególności zainspirować tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi, pokazując, że warto podejmować wyzwania i rozwijać swoje pasje bez względu na okoliczności.

Mec. Marta Kopeć w swoim wywiadzie opowiadała o work-life balance, czyli o tym, aby umieć zachować w życiu prawidłową równowagę między pracą, a życiem osobistym. Podzieliła się również tym, jaką drogę musiała przejść, aby osiągnąć sukces. W wywiadzie poruszyła też szereg zagadnień związanych z prawem pracy, w zakresie którego jest ekspertką.

Dochód ze sprzedaży książki w całości przeznaczony jest na Fundację im. Prof. Zbigniewa Religii, która już od wielu lat prowadzi badania, mające usprawnić i rozwinąć polską kardiochirurgię. To Właśnie dzięki przekazanym przez kancelarię Kopeć Zaborowski funduszom, książka mogła zostać wydana.

Książka jest do kupienia tutaj.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone