- Aktualności -

28 maja 2020

Mec. A.Granicki na IMPACT re:action 2020

W dniu 3 czerwca, odbędzie się najważniejsze wydarzenie dotyczące przyszłości cyfrowej gospodarki skierowane do biznesu, starupów, nauki i administracji – IMPACT re:action 2020 connected by Krakow. Celem wydarzenia jest wypracowanie i zaprezentowanie realnych rozwiązań, dzięki którym łatwiej będzie się odnaleźć w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

W wydarzeniu swój udział zadeklarowali przedstawiciele rządu m.in. Premier Mateusz Morawiecki, minister Jadwiga Emilewicz, minister Tadeusz Kościński, przedstawiciele świata biznesu, think - tanków, uczelni i instytutów. Kancelaria Kopeć Zaborowski została partnerem tego wydarzenia.

W evencie czynny udział weźmie mec. Artur Granicki, Szef Praktyki Prawa Finansowego i Nowych Technologii w KKZ. Poprowadzi warsztat „Prawne nowości w Fintech”. Będzie również jednym z uczestników dyskusji w formie roundtable na temat: „Efekt zamrożenia – szansa na radykalną cyfryzację polskiej gospodarki”. W dniu wydarzenia opublikowany zostanie również raport dotyczący cyfryzacji polskiej gospodarki, do którego mec. Granicki napisał komentarz.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia: https://impactcee.com/pl/start/

Rejestracja: https://online.impactcee.com/registration

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone