- Aktualności -

21 października 2019

Jak inwestować w grunty? – KKZ na konferencji

We wrześniu Kancelaria Kopeć & Zaborowski została partnerem merytorycznym branżowej konferencji Uniwersytet Inwestycji Ziemskich. Ekspercką wiedzą na temat inwestowania w nieruchomości gruntowe dzieliła się z uczestnikami wydarzenia adw. Joanna Czekaj – Szef Działu Obsługi Spółek i Transakcji KKZ.

Konferencja uporządkowana została według czterech tematycznych debat, na które złożyły się prelekcje ekspertów o wieloletnim doświadczeniu inwestycyjnym i wiedzy praktycznej, a także dyskusje podsumowujące. 

Mecenas Czekaj wygłosiła trzy interesujące prelekcje, które miały pomóc uczestnikom konferencji w odpowiedzi na pytanie  o kluczowe aspekty związane z bezpieczną inwestycją w grunty i ich wymiar prawny. Jednym z kluczowych haseł, jakie zapiszą się w historii wydarzenia jest cytat, którym rozpoczęła swoje wystąpienie  – „Cena jest tym co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz”. 

Na konferencji poruszone zostały również inne istotne dla inwestorów zagadnienia, takie jak: programy rozwoju inwestycji, formy finansowania projektów inwestycyjnych czy metody minimalizacji kosztów i maksymalizacji zysków.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez  Universe Properties Group w warszawskiej restauracji Belvedere, a swoim udziałem uświetnili je goście honorowi:  Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin i prof. Marek Belka.

Więcej na: https://www.money.pl/gospodarka/uniwersytet-inwestycji-ziemskich-6427964390901889a.html

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone