Magdalena Perz

Manager ds. Komunikacji i PR

  • Specjalista z obszaru komunikacji i PR z bogatym doświadczeniem na polu public affairs oraz CSR. Przez wiele lat współtworzyła strategie CSR i jako project manager odpowiadała za realizację i koordynację kilkunastu kampanii w obszarze odpowiedzialności społecznej biznesu, PA i PR dla jednej z większych organizacji branżowych.
  • Z Kancelarią Kopeć Zaborowski związana jest od 2019 roku. Odpowiada za kształtowanie wizerunku KKZ na zewnątrz i wewnątrz organizacji. Dba i nadzoruje jakość prowadzonej komunikacji na stronie internetowej kancelarii, blogach i w kanałach social media. Nawiązuje i buduje trwałe kontakty z prasą i mediami, przyczyniając się do budowania rozpoznawalności marki KKZ i prawników.
  • Koordynuje prace związane z opracowywaniem materiałów marketingowych, planuje i organizuje eventy wewnętrzne oraz wydarzenia, w które KKZ jest bezpośrednio zaangażowane. Nieustająco dba o podnoszenie jakości działań KKZ, weryfikując skuteczność i efektywność realizowanych w kancelarii projektów z obszaru PR, marketingu i employer brandingu.
  • Urodzony project manager z wrodzonym talentem organizacyjnym. Wierząca, że jeśli Ci na czymś zależy znajdziesz sposób, a jeśli nie, znajdziesz wymówki.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2021 wszystkie prawa zastrzeżone