Aleksandra Wójcik

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji

  • Skupiona przede wszystkim na rozwijaniu swojej wiedzy i zdobywaniu doświadczenia w zakresie szeroko pojętego marketingu, w szczególności marketingu prawniczego. Dużym zainteresowaniem obdarza również kwestie związane z PR oraz employer brandingiem.
  • Z KKZ związana od 2021 roku. Do jej obowiązków należy przede wszystkim opracowywanie materiałów firmowych oraz tworzenie angażujących treści i grafik na stronę internetową oraz inne kanały komunikacyjne kancelarii. Pod okiem Managera ds. Komunikacji i PR dba o prawidłowy przepływ komunikacji wewnętrznej, aktywnie uczestniczy w procesie onboardingu, a także wspiera organizację eventów firmowych oraz projektów o charakterze PR i CSR.
  • Doświadczenie zawodowe zdobywała tworząc angażujące treści w social mediach dla firm internetowych. Swoje umiejętności pisarskie doskonali regularnie uczestnicząc w warsztatach pisania kreatywnego.
  • W przeszłości aktywnie działała w ZHP, gdzie przez kilka lat pełniła funkcję drużynowej. Dzięki temu nauczyła się dobrej organizacji oraz skutecznej realizacji wielowymiarowych projektów.
  • Prywatnie ogromna fanka poezji, filmów oraz kuchni włoskiej.
Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone