- Aktualności -

22 czerwca 2021

Książka „Jak uniknąć ryzyka nadużyć i wizyty o szóstej rano.”

Na rynku jest już dostępna książka „Jak uniknąć ryzyka nadużyć i wizyty o szóstej rano – niezbędnik menadżera i urzędnika.” Autorem książki jest pan Wojciech Dudziński, audytor śledczy z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z kancelarią KKZ od lat. Współautorami książki są obok, dr n. pr. mec. Krzysztofa Wąsowicza, r.pr. dr hab. Dominiki Wajdy czy r.pr. dr Radosława L. Kwaśnickiego, adwokat Maciej Zaborowski oraz adwokat Piotr Szczepanek, którzy przygotowali komentarz prawny do jednego z rozdziałów „Odpowiedzialność karna”.

Książka jest pierwszą tego typu publikacją, która w atrakcyjnej formie przedstawia wiedzę dotyczącą ryzyka nadużyć i ich konsekwencji, a także metod ich zwalczania. Dodatkowo zawiera ona liczne „case studies” ciekawych przypadków z przeprowadzonych audytów śledczych, które doskonale obrazują potencjalnie ryzykowne sytuacje, którym można odpowiednio wcześniej zapobiec.

Książka zebrała wiele pozytywnych opinii w świecie dziennikarskim. Mamy nadzieję, jak napisał jeden z recenzentów, że „będzie świetnym kompasem, który pozwoli uniknąć wielu korporacyjnych raf i mielizn.”

Więcej informacji - tutaj.

Nota Prawna Polityka prywatności Polityka Cookies © 2022 wszystkie prawa zastrzeżone